Velikost textu:   A    A    A

Olina doporučuje - NABÍDKA VÝLETŮ A VYCHÁZEK

Naše Olinka Svatošová se ujala organizace vlastivědných vycházek a schůzek v rámci klubu i doporučení a nasměrování k různým turistickým organizacím
                Pro rok 2014 předkládám odkazy na pozvánky několika organizací, které mají celoroční plán činnosti. Kromě toho budou předkládány akce dobrovolnické organizace „ŽIVOT90“ kde jsou pro nás zajímavé vycházky vedené panem Šlechtou. Je nutno vědět, že všechny  akce jiných organizací jsou sice v relativně nízkých částkách, ale přesto zpoplatněné s určitým zvýhodněním pro členy těchto organizací.
                Kromě toho předpokládám, že ve spolupráci s panem Hejnicem budeme organizovat a nabízet vlastní jednotlivé vycházky, kde bude nabídka upřesněna tak, aby každý zájemce klubu věděl, že výlet, nebo vycházka pro něj bude přitažlivá, finančně i fyzickou náročností dostupná. O takových akcích budete informováni v této rubrice i na schůzkách klubu, zpravidla ve středu do všechpodrobností
                Pro rok  2014 zde máme nabídku méně náročných vycházek, kde v tabulce najdete obsah vycházky, její délku, kde se skupina sejde a kdo jí povede. Vyházky jsou plánovány v měsících od května do října 2014.
                Dále nabízím odkaz na Klub vycházkářů PRAGOS, který nabízí rovněž kompletní plán vycházek, kde upřesnění k jednotlivým akcím zasílá klub jednotlivcům po registraci na stránky jejich klubu. Můžete se na jejich stránkách zaregistrovat samostatně, nebo podle výběru akce můžeme zajistit podrobnosti sami a zorganizovat účast našich zájemců.
             
                Na měsíc kveten zde předkládám seznam vycházek tak jak bylo výše uvedeno. I tyto akce, stejně jako množství jiných organizovaných organizací ŽIVOT90 si můžete průběžně sledovat na jejich stránkách - odkaz zde.
                Věřím, že tato část činnosti našeho klubu bude pro členy i příznivce našeho klubu stejně přitažlivá jako sportovní zápolení na kterém jsme se prvoplánově sešli kolem Pepy Procházky.


                Olina Svatošová

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

    Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.